Tallinna Sadam valiti maailma ühe suurima ja kauem kestnud ärikonkursi Euroopa Äriauhindade “Ettevõtted, mida vaadata” nimekirja tunnustades ettevõtet tipptasemel äritegevuse eest.   

Tallinna Sadam valiti välja selle tõttu, et ettevõte näitab erakordseid saavutusi ja kajastab programmi põhiväärtusi - innovatsiooni, edu ja eetikat. 18. auhinnakategooriast osaleb Tallinna Sadam kategoorias “Ettevõtlusinnovatsioon” ettevõtetele käibega 26-150 miljonit eurot.  
 
Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul on ettevõttel tunnustuse üle hea meel. “See on tunnustus meie järjepidevale tegevusele saamaks uuendusmeelseimaks sadamaks Läänemere ääres. Meie digitaalne dokumendihaldussüsteem, automaatne liikluslahendus Tark Sadam ja õhukvaliteedi seiresüsteem e-Ninad on ainult mõned hiljutised näited meie innovaatilistest lahendustest, mis on aidanud meie äriprotsesse efektiivsemaks muuta säästes aega ning panustades keskkonnahoidu.”
 
Euroopa Äriauhindade tegevjuhi Adrian Tripp’I sõnul on “Ettevõtted, mida vaadata” nimekirja valitud kõige inspireerivamad, edukamad ja dünaamilisemad ettevõtted Euroopas. „Neid ettevõtteid iseloomustav anne ja visadus aitavad luua töökohti ja suurendada Euroopa õitsengut. “Ettevõtted, mida vaadata” nimekiri on ülejäänud Euroopa äriringkonna edu mõõdupuu.”
 
“Ettevõtted, mida vaadata” nimekirjas on esindatud ettevõtted paljudest erinevatest ärisektoritest – tootmisest jaemüügini, põllumajandusest tehnoloogiani ja alustavatest ettevõtetest miljardite eurode väärtusega ettevõteteni.
 
Tallinna Sadamal on võimalus võita Euroopa Äriauhindade auhind 18. kategooriast ühes ehk äriinnovatsiooni kategoorias. Euroopa Äriauhindade võitjad kuulutatakse välja käesoleva aasta detsembris, mil antakse auhinnad välja juba 12. aastat järjest.
 
Euroopa Äriauhindade mainekasse “Ettevõtted, mida vaadata” nimekirja valiti tänavu Eestist 56 ettevõtet.
 
Vaata kõiki 33. Euroopa riigist “Ettevõtted, mida vaadata” nimekirja valitud ettevõtteid Euroopa Äriauhindade kodulehelt www.businessawardseurope.com.
 
(Allikas: https://www.ts.ee/uudised?art=1136)
16.08.2019
Ava täisvaade