Kolmapäeval, 5. juunil 2013 korraldas Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis ja Leedus (AHK) Müncheni maailmamessil „transport logistic“ erialafoorumi pealkirjaga „Baltikum – Põhja- ja Ida-Euroopa logistiline sõlmpunkt“.

„Meie jaoks on oluline antud erialafoorumil tutvustada Balti riikide eeliseid ning nende majanduslikku ja strateegilist tähendust Põhja- ja Ida-Euroopa jaoks just logistika sektoris ning seeläbi Eesti, Läti ja Leedu eksponentidele antud messil suuremat tähelepanu tuua“ ütles Maren Diale-Schellschmidt, Saksa-Balti Kaubanduskoja peadirektor, erialafoorumil.

Pildid / - Munchen 2013_8Eestit kui logistilist sõlmpunkti tutvustas Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Ahti Kuningas. Järgnevalt astusid üles ka Läti Transpordiühingu aupresident Aivars Tauriņš ning Leedu transpordiministri asetäitja Vladislav Kondratovič.   

Maailmamessil „transport ja logistic“ Münchenis on 4-7. juunini  110 000 m² esindatud üle 2000 eksponendi 64 maalt  – messi korraldajate sõnul on messile oodata rekordarv külastajaid üle maailma.  

Eestist on eksponentidena esindatud 9 ettevõtet.

Kontakt
Kerli Press
muenchen.ee@ahk-balt.org
, Tel.: +372 6276 940

Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis ja Leedus (AHK) on Müncheni messi ametlik esindaja Balti riikides. Lisaks pakub ta erinevaid Saksa-Balti majandussidemeid edendavaid teenuseid ning on ainus piirkondlik rahvusvaheline kaubanduskoda 400 liikmesettevõttega, mis on tegev kõigis kolmes Balti riigis. www.ahk-balt.org

07.06.2013
Ava täisvaade