Täna võõrustasid Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon (LTA)  ning Tallinna Sadam Singapuri Pressiklubi (Singapore Press Club) liikmeid, kellele tutvustati Eesti majandust ja logistikasektorit.

Pildid / - Resize of IMGP1385

 Pressiklubi president ja Kagu-Aasia juhtiva meediaettevõtte Singapore Press Holding (SPH) peatoimetaja hr. Patrick Danieli sõnul on nende jaoks tegemist äärmiselt huvitava ja eksootilise reisiga. "Kuni tänase päevani ei teadnud ma Eestist eriti midagi. Täna saime tänu Muuga sadama visiidile aga väga hea ülevaate kogu majandus- ja transpordisektorist, rääkimata sadamast," sõnas Daniel.

 

Tallinna Sadama kommunikatsioonijuhi Sven Ratassepa sõnul oli Singapuri meediainimeste näol tegemist ühe kõige rõõmsameelsema ja särasilmsema seltskonnaga, keda Muugal viimasel ajal on võõrustatud. "Inimeste huvi meie sektori tegemiste ja arengute kohta oli väga siiras ja üle pika aja esitati pärast esitluse tegemist ka küsimusi," rõõmustas Ratassepp.

Head kontaktid ja koostöö LTA ja Singapuri ajakirjanike vahel said alguse 2011 aasta novembris toimunud Eesti Logistikaklastri visiidist Singapuri, kus toimus ka esimene Eesti-Singapuri Ärifoorum.

Singapore Press Club on loodud 1971. aastal ning koondab Singapuri meediasektori professionaale - ajakirjanikke, kommunikatsioonijuhte, -konsultante ja -õppejõude.

21.05.2012
Ava täisvaade