Baltic Rail'il uus müügiesindaja Hamburgis

Meil on heameel teatada, et alates teisest aprillist 2012.a. esindab meie firmat Põhja-Euroopas ASECO Container Services Gmbh enda kontorites Hamburgis ja Bremenis. AS-i Baltic Rail juhatuse esimees Hr. Stephen Archer märkis oma kommentaaris, et  ASECO määramine firma esindajaks regioonis parandab märgatavalt AS-i Baltic Rail sidemeid rahvusvaheliste konteinerlaevaliinide ning kaubasaatjatega suuremates logistikakeskustes Euroopas. Seega on edaspidi võimalik tunduvalt laialdasemalt kasutada AS-i Baltic Rail kogemust ning võimalusi raudtee konteinervedude organiseerimisel ning ekspedeerimisel, et pakkuda klientidele parimaid lahendusi maismaa transpordi osas Kesk- ja Ida- Euroopas.

Firmad, kes on huvitatud AS-i Baltic Rail teenustest, on teretulnud kontaktaadressil Hamburgis: Dennis Neugebauer, ASECO Container Services GmbH. Haus der Seefahrt, Hohe Bruecke 1 D-20459 Hamburg,
Germany desk +49 40 3600 6659 15 mobile +49 160 97 20 10 62
e-mail neu@aseco-de.com

AS Baltic Rail on raudtee- konteinervedude operaator- ning ekspediitor firma kuuludes rahvusvahelise kontserni Rail World Group koosseisu. Rail World Group on tegev nii Euroopa regioonis (raudtee rööpalaiusega 1435mm) kui ka idapool (rööpalaiusega 1520 mm).

Baltic Rail tegutseb regulaarsete raudtee-konteinervedude operaatorina Ida-Euroopa põhja- lõunasuunalises koridoris Poolat, Tsehhi, Austria ja Sloveenia riikides.

Rong Koper-Viin-Katowice pakub alates 2011 aasta novembrist iganädalast graafikujärgset kiiret raudtee-konteinerveo teenust. Transiidi aeg Koper-Viin 20 tundi, Koper-Katowice 38 tundi.

Täpsemat informatsiooni rongi kohta saab aadressil : http://www.balticrail.com/Koper-Vienna-DabrowaGornicza.html

 

13.04.2012
Ava täisvaade