Aasia Pereettevõtete Võrgustiku (Family Business Network Asia – FBN Asia) liikmed  Singapurist, Malaisiast ja Indoneesiast külastasid  6.–12. juulil Eestit, mille käigus toimusid  kõrgetasemelised kohtumised riigi- ja erasektori esindajatega.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis toimus kohtumine, kus LTA tutvustas Eesti logistilisi eeliseid ja ärikeskkonda.
Delegatsioon koosnes suurte tööstus- ja kaubandusettevõtete esindajatest erinevates valdkondades nagu keemiatööstus, põllumajandus, lennundus, kinnisvara.
FBN International on mittetulundusühing, mis esindab ettevõtteid 56 riigis viiel kontinendil. FBN Aasia asub Singapuris ning katab Hiinat, Hongkongi, Indoneesiat, Malaisiat, Filipiine ja Taid.

Visiidi korraldasid Eesti aukonsul Singapuris Sonny Aswani ja Tolaram Group koos Eesti Välisministeeriumi ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega.
„Aasia elav majandus mängib globaalselt olulist rolli ning seetõttu on oluline tihendada suhteid Aasia ärikogukonna ja Eesti vahel. Aasia ettevõtjate visiit on järjekordne katse lähendada neid kaht kogukonda ning võimaldab Eestil taas oma tugevaid külgi näidata,“ ütles Sonny Aswani.

12.07.2013
Ava täisvaade