18.-20. aprillil Moskvas Crocus Expo messikeskuses toimuval rahvusvahelisel logistikamessil on Eesti Logistikaklastri liikmetest esindatud Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, Eesti Raudtee, EVR Cargo ning Contimer. Lisaks on Eesti rahvusstendiga ühinenud Paldiski Põhjasadam, Transiidikeskus, Intopex Forwarding, Tallship, Narva Logistics ja Steel Express.

Ettevõtete eesmärk on kohtuda ja suhteid arendada olemasolevate klientidega ning leida vaatamata keerulisele majanduslikule olukorrale uusi potentsiaalseid kaubavoogusid. Eesti rahvusstendi slogan on "Estonia - Your Logistic Choice", mis tõstab esile Eesti ärikeskkonna logistika ja loogilisuse kombinatsiooni.

Iga-aastasele üritusele tulevad kokku Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadete tootjateni.

Käesoleval aastal osutas sarnaselt varasemale Eesti rahvusstendile rahalist toetust Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus  (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

TransRussia 2016 numbrites:

  • Osalejate arv – 330 ettevõtet
  • Külastajate arv – 13 000 külastajat 51 riigist

Pildid / TransRussia 2017

18.04.2017
Ava täisvaade