Transport Logistic 2023 on juhtiv transpordi- ja logistikamess, mille selle aasta eksponentide arv oli 2320 organsatsiooni 67 maalt. Messi külastas nelja päeva jooksul rohkem kui 75000 külastajat üle 120 riigist.

Messil osalemise eesmärgiks oli kogu Eesti logistika- ja transpordisektori ning meie eeliste tutvustamine maailmale, milles keskenduti majanduskeskkonna ning Eesti asukohast tulenevatele logistilistele eelistele ning tootjate ning tarbijate ühendamisvõimalustele. Eesti ettevõtete ühisestendiga loodi ettevõtetele soodsamad võimalused uute kontaktide leidmiseks ning oma teenuste pakkumiseks. Ettevõtetele oli väga oluline sõlmida uusi kontakte Euroopa olulisimal logistikamessil, sest praktiliselt kõik suuremad tegutsevad logistikaettevõtted olid seal esindatud.

Messi peateemadeks oli rohepööre, uued kaubakoridorid ja tehisintellekt.

Eesti oli rahvusliku stendiga esindatud viiendat korda ning ettevõtetest olid ühiselt väljas: Tallinna Lennujaam AS, AS Eesti Raudtee, Via 3L OÜ, Fleet Complete Eesti OÜ , AS Tallinna Sadam, GRSMARINE OÜ, CF&S Estonia AS, Flowit Estonia OÜ, Alekon Cargo OU, AS Sillamäe sadam , HHLA TK Estonia AS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon.

18.05.2023
Ava täisvaade